На сайте слишком большое количество покупателей, зайдите позднее

Українська

Інструкція із застосування Omniplex System

Omniplex n.1 Bond maker

Bond maker був розроблений у лабораторії компанії Farmavita з можливістю застосування з усіма хімічними процедурами для створення бажаного кольору та освітлення. Він забезпечує міцну структуру, захищає волосся від пошкоджень під час та після хімічного впливу. Не впливає на очікуваний результат хімічних процедур, що проводяться, не збільшує час процедури і не зменшує тривалість результату.

Omniplex n.2 Bond reinforcer

Bond reinforcer застосовується після змивання хімічного складу, що використовується. Завдяки легкій кремовій текстурі Bond reinforcer легко наноситься, а його високоактивні елементи стабілізують та захищають колір, глибоко живлять волосся та запечатують кінчики. Чи не є кондиціонером.

Покраска волосся

Змішайте фарбу для волосся з необхідною кількістю окислювача, дотримуючись вашої звичайної схеми при фарбуванні. Після ретельного перемішування фарби та окислювача додайте 1 мл Omniplex n.1 на кожні 10 мл фарби. Для суперосвітлюючих відтінків (розведених у пропорції 1:2) додати 2 мл Omniplex n.1 на кожні 10 мл фарби для волосся. Нанесіть суміш на волосся і залиште на час, який ви використовуєте зазвичай при фарбуванні волосся, потім ретельно вимийте волосся з шампунем Amethyste. Нанесіть на вологе волосся необхідну кількість Omniplex n.2, залежно від його довжини, і залиште мінімально на 5-10 хвилин. Ретельно вимийте волосся та висушіть феном.

Приклад: при фарбуванні - змішайте барвник із окислювачем у пропорції 1:1,5 (60 мл фарби та 90 мл окислювача). Додати 6 мл Omniplex n.1.

Освітлення волосся

Змішайте пудру, що знебарвлює, з необхідною кількістю окислювача, дотримуючись вашої техніки. Після ретельного змішування додайте 2 мл Omniplex n.1 на кожні 10 г пудри, що знебарвлює. Нанесіть суміш на волосся і залиште на час, який ви використовуєте при знебарвленні, потім ретельно вимийте волосся шампунем Amethyste. На вологе волосся, залежно від його довжини, нанесіть необхідну кількість Omniplex n.2 і залиште на 5-10 хвилин. Ретельно промийте волосся та висушіть феном.

Приклад: змішайте 20 г пудри, що знебарвлює, і 40 мл окислювача. Додати 4 мл Omniplex n.1.

Процедура реконструкції та зміцнення волосся

Змішайте 10 мл Omniplex n.1 із 10 мл Omniplex n.2. Вимийте волосся з шампунем Amethyste, нанесіть склад на вологе волосся, у напрямку від коріння до кінчиків, і залиште під джерелом тепла на 5-10 хвилин, залежно від ступеня пошкодження волосся. Ретельно вимийте волосся без використання шампуню. Повторно нанесіть Omniplex n.2, розчешіть їх і залиште на 2-3 хвилини. Ретельно промийте волосся без використання шампуню та висушіть феном.