На сайте слишком большое количество покупателей, зайдите позднее

Українська

Про нас


Компанія ФАРМКОСМЕТІК запрошує до співпраці регіональних дилерів та майстрів на взаємовигідних умовах!

ФАРМКОСМЕТІК - офіційний та ексклюзивний представник ТМ FARMAVITA в Україні! Наша Компанія представляє ТМ FarmaVita вже більше 10 років і зарекомендувала себе надійним партнером з налагодженим бізнес-процесом: регулярні поставки, якісне та швидке обслуговування, навчання, система лояльності.

FarmaVita - італійська косметична компанія, заснована в 1973 році в Мілані, що спеціалізується на виробництві спочатку лікувальної продукції для волосся, а в подальшому розширилася професійними лініями по догляду за волоссям для салонів краси і домашнього догляду.

Виробничі потужності Компанії FarmaVita розташовані поблизу Локаті-Варезіно недалеко від Мілана і в 10 хвилинах їзди від міжнародного аеропорту Мілан-Мальлекса.

Багаторічний (більше 45 років) досвід Компанії дозволяє займати лідируючі позиції на ринку професійної косметики для волосся, успішно удосконалюючи і впроваджуючи унікальні інноваційні продукти.

FarmaVita поставляється в більш ніж 70 країн світу (включаючи Європу, Східну Європу, Близький Схід, Азію, Австралію, Південну Америку, США).

Виробництво і технології

Виробничий завод Компанії оснащений новітньою технікою для фасування і упаковки продукції, що дозволяє виробляти понад 25 мільйонів тюбиків барвника щорічно.

У технологічних лабораторіях досвідчені технологи працюють над створенням функціональних формул. Інноваційні досягнення в області розробки професійних барвників для волосся, роблять Компанію однією з провідних в цій галузі.

Постійні дослідження, ретельний відбір інгредієнтів, використання передових технологій дозволяють рекомендувати чудовий асортимент високоякісної продукції за конкурентними цінами.

Освіта

Навчальна Академія FARMAVITA УКРАЇНА на постійній основі проводить різнобічні семінари для регіональних майстрів і технологів в м.Києві, а також виїзні семінари по всій території України. Ми з радістю ділимося досвідом, новими знаннями та розробками компанії.

Чому ми вибираємо FARMAVITA?

  1. косметика випускається на фармацевтичному заводі, що забезпечує найвищий контроль якості;
  2. наявність власної мікробіологічної лабораторії, де проходять складний аналіз все готові продукти;
  3. турбота про здоров'я своїх споживачів;
  4. до складу продуктів включені натуральні інгредієнти (рослинні екстракти);
  5. забезпечує високоякісний професійний догляд, як в салонах краси, так і в домашніх умовах;
  6. зручне застосування лікувальних продуктів для вирішення проблем волосся і шкіри голови;
  7. легко впорається з будь-укладанням;
  8. проста у використанні, економічно доступна і не має шкідливого впливу на організм.

Завдяки широкій палітрі інтелектуальних барвників, а також молекулярному відновленню волосся - FARMAVITA здатна задовольнити самого вимогливого клієнта і майстра!

Вся продукція FARMAVITA проходить дерматологічний контроль і НЕ тестується на тварин!

Приєднуйтесь до нашої великої і дружної сім'ї FARMAVITA!