Видимо что-то сломалось, зайдите через пару минут

Українська

Life Color Plus Крем-фарба 100 ml


176 грн. 195 грн. Ціна в бонусних балах: 180
Оберіть колір
--- Оберіть ---

Life Color Plus Крем-фарба

Такі переваги нової технологія Excelsa Hp, по якій створена професійна перманентна крем-фарба LIFE COLOR PLUS (100 ml)

З гідролізованих білків Bertholletia Excelsa, через тонкий процес гідролізу, ми отримуємо олігопептиди з дуже малими молекулярними розмірами, які здатні краще проникати в структуру волосся і міцно зв'язуватися з білками волосся, що допомагає відновлювати волосся, приносячи значні переваги. Крім того, спеціальне анти-подразнюючу пом'якшувальний засіб створює захисний бар'єр для шкіри і волосся під час нанесення фарби.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА РЕКОНСТРУКЦІЯ

МАКСИМАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

СПРИЯННЯ кращого проникнення КОЛЬОРУ

ГЛУБОКОЕ УВЛАЖНЕНИЕ І МІЦНІСТЬ

Олігопептиди, які проникли через кутикулу в волосі, мають здатність утримувати вологу всередині волосся, що забезпечує тривале і інтенсивне зволоження. Вони також дозволяють підтримувати правильний водний баланс волосся в залежності від вологості повітря, що сприяє прекрасному зовнішньому вигляду укладання. Волосся міцні, блискучі і при цьому легко розчісується.

ЗБАЛАНСОВАНА ФОРМУЛА: СТІЙКИЙ НАСИЧЕНИЙ КОЛІР І 100% освітленого волосся

Взаємодія між зволожуючими олигопептидами і високоякісними пігментами призводить до блискучих і насичених кольорів з оптимальним ступенем покриття (100% білого волосся). Точна балансування складу забезпечує стабілізований колір, уникаючи вицвітання, і зберігаючи його яскравим протягом тривалого періоду часу. Склад фарби збагачений революційними компонентами, які поглинають і руйнують запах аміаку.

Вибирайте 118 чудових відтінків і 5 коректорів: синій, зелений, жовтий, червоний, фіолетовий.

Перша цифра позначає натуральний колір і відповідає за рівень його глибини.

Існує міжнародна шкала натуральних тонів: цифра 1 - відповідає чорному кольору; 2 - темно-темно каштановому; 3 - темно-каштановому; 4 - каштановому; 5 - світло-каштановому; 6 - темно-русявого; 7 - русявого; 8 - світло-русявого; 9 - дуже світло-русявого; 10 - світло-світло-русявого (або світлий блондин). 900 і 12 тон позначає суперосветляющіе фарби.

Якщо тон названий тільки однією цифрою, це означає, що колір натуральний, без інших відтінків. Але в позначенні більшості тонів є друга і третя цифри, які розшифровують відтінки кольору.

Друга цифра - основний відтінок, Третя цифра (якщо вона є) означає додатковий відтінок, якого в кольорі в два рази менше, ніж основного (в деяких фарбах їх співвідношення становить 70% до 30%).

  • 0 - ряд натуральних тонів
  • 1 - попіл
  • 2 - фіолет
  • 3 - золото
  • 4 - мідь
  • 5 - махаон
  • 6 - червоний
  • 7 - коричневий

Як змішувати:

- змішуйте крем-фарбу в будь-якому посуді, крім металевої: 1 частина фарби Life Color Plus і 1.5 частини окислювача 3% (10vol), 6% (20vol), 9% (30vol), 12% (40vol)

- при застосуванні суперблондов: 1 частина фарби і 2 частини окислювача 12% (40vol)

- щоб отримати більш насичений відтінок: 1 частина крем-фарби Life Color Plus і одна частина окислювача 3% (10vol), 6% (20vol), 9% (30vol) або 1 частина окислювача 12% (40vol).

Як застосовувати:

Для сивого волосся 50%: візьміть фарбу потрібного кольору.

Для сивого волосся 50-100%: візьміть фарбу потрібного відтінку, змішайте половину тюбика з половиною тюбика суміжних кольорів; співвідношення приблизно один до одного (наприклад, 6.35 / 6.0).

Для першого застосування на нефарбованих волоссі: Нанесіть частина кошти на всю довжину волосся, за винятком коренів, і залиште засіб діяти протягом 20 хв. Залишок кошти розподіліть на корені і залиште ще на 20 хв. В цілому фарба діє на волоссі протягом сорока хвилин.

Для фарбування відросло коріння: Розподіліть частина кошти на відросло коріння і залиште його діяти протягом 20-30 хв. Залишок кошти нанесіть на всю довжину волосся, за винятком коренів, і залиште діяти ще на 10-15 хв.

Скільки тримати: Для фарбування тон в тон використовуйте окислювач 3% (10vol), наносите на 30-40 хв. Для фарбування сивого волосся використовуйте окислювач 6% (20vol), наносите на 30-45 хв. Щоб освітлити волосся на два-три тони, використовуйте окислювач 9% (30vol), наносите на 30-40 хв. Щоб висвітлити волосся на 4-5 тонів, застосовуйте інтенсивні засоби - візьміть окислювач 9% (30vol) або 12% (40vol), і наносите його на 40-45 хв. Після закінчення процесу фарбування ретельно і рясно вимийте волосся з шампунем для фарбованого волосся Back Bar Red Orange. і обполосніть теплою водою.

Що ми рекомендуємо:

Щоб утримати пігмент кольору надовго і попрепятствовать його вицвітання і вимивання, застосовуйте:

1) Шампунь Amethyste Color

2) Маска Amethyste Color Mask

3) Лосьйон Amethyste Color Lotion

4) Оттеночная маска Amethyste Colouring Mask

Оставить отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо